Caffé Brno - RR MAX - Mletá káva 250 g

RR MAX je privátní značka kávy, která nese jméno Maxe, milovaného rhodéského ridgbecka zakladatele CAFFE' BRNO, Massima Tagliorettiho. Tato káva je oslavou přátelství mezi člověkem a psem a odráží vlastnosti, které Massimo u Maxe obdivoval:

  • Síla a odolnost: Káva RR MAX je směs robustních zrn kávy, která se vyznačuje silnou chutí a intenzivním aroma. Je ideální pro ty, kteří hledají povzbuzující a energizující kávu.
  • Věrnost a oddanost: Massimo věděl, že se na Maxe může vždy spolehnout. Stejně tak si můžete být jistí, že káva RR MAX vám vždy poskytne lahodný a konzistentní kávový zážitek.
  • Přátelství a hravost: Max byl vždy plný radosti ze života a Massimo si užíval jeho hravost. Káva RR MAX je určena k tomu, abyste si ji vychutnali s přáteli a rodinou a sdíleli s nimi chvíle radosti.
Skladem
Kód: 78
Značka: Caffé Brno
130 Kč 520 Kč / 1 kg
Kategorie: Mletá káva 250 g
Hmotnost: 0.25 kg
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 1500Kč
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Mletá káva 250 g. Pomalé pražení (italský styl), chlazení vzduchem. Složení: Přírodní káva Arabica středního a jihoamerického původu a přírodní káva Robusta afrického původu. Směs ITALMOCA 2, 70% Robusta, 30% Arabica.

Zpět do obchodu